Про нас

 

З 2008р, основний напрямок діяльності нашої компанії - реалізація продукції обраних брендів для монтажу систем опалення та водопостачання. За період нашої роботи ми налагодили міцні і довірчі відносини з провідними постачальниками продукції з Європи і світу. Наш принцип роботи заснований на комплексному підході - від повної консультації до продажу необхідного товару.

       На нашому сайті представлена ​​велика кількість комплектуючих товарів для монтажу систем опалення та водопостачання.

       Завдяки широкому асортименту продукції, яку пропонує наша компанія, можна вирішити завдання опалення та водопостачання будь-якої будівлі - від невеликого дачного будинку до багатоквартирного великого комплексу. Сучасні технології монтажу систем опалення, водопостачання, водовідведення повинні відрізнятися високою надійністю і вимагають, при монтажі, застосування високоякісної продукції, яку ми пропонуємо.

      Тому вже сьогодні наші клієнти це - будівельні, інсталяційні та інжинірингові компанії, забудовники і монтажні організації, підприємці, які завжди покладаються на підтримку і компетентність наших кваліфікованих фахівців.

 

ТОВ  УКРІНСТАЛ є офіційним імпортером торгівельних марок:

«PURMO» (Фінляндія), лідер серед сталевих панельних профільних, гігієнічних і дизайн радіаторів, а також підлогових конвекторів,рушникосушок.

«General Fittings» (Італія), фітингові вироби та запірна арматура для сантехнічних систем, систем опалення, водопостачання та газопостачання.

«RuB» (Італія), лідер серед фітингових виробів і запірної арматури для сантехнічних систем, систем опалення, водопостачання та газопостачання, преміум клас.

«ITAP» (Італія), фітинги, запірна арматура для сантехнічних систем, систем опалення, водопостачання та газопостачання (фільтри, клапана, редуктори, колектора, кульові крани)

 «Valvex» (Польща) фітинги, запірно-регулююча арматура, муфти, перехідники, кільця, трубки,  трійники, крани для пральної машини.

«Dizayn», виробник поліпропіленових труб і фітингів для розподілу гарячої та холодної води (Туреччина)

«CIMM» (Італія), виробник гідроккумуляторів та розширювальних баків (Італія)

«OMP Tea» (Італія), сифони, трапи, душові канали для ванних кімнат.

«Antonio Frattini» (Італія),італійский виробник ексклюзивних змішувачів для кухні, ванної кімнати

«Treemme» (Італія), змішувачі преміум класу, розроблені кращими дизайнерами Італії та сього світу. Для сучасного інтер`єру.

«RAF» (Чехія), змішувачі для ванних кімнат, кухні, біде, термостатичні змішувачі, ретро змішувачі.

«Valvex» (Польща)- широкий спектр змішувачів для ванних кімнат, кухні.

«Bathco», «BhD» (Іспанія), санфаянс – раковини.унітаз, біде і крани.

 

ТОВ УКРІНСТАЛ - офіційний представник торгових марок:

«Vaillant», «Protherm», «Vaillant» (Німеччина), котельне обладнання, теплові насоси, газові котли, газові конденсаційні котли, сонячні колектори, електричні котли, інноваціі.

«Danfoss» (Данія), теплова автоматика, приводна техніка, промислова автоматика, термостатичні елементи, клапани, холодильна техніка, радіаторні терморегулятори, колектора, змішувальні вузли,

«DEVI», «Veria»(Данія), мати, тепла підлога.

«Wilo», «Spirotech» (Німеччина) насосне обладнання, насоси для побутової каналізації, дренажу, сепаратори бруду повітря, гідравлячна стрілка,

«KAN-therm» (Польща), виробник поліпропіленових труб і фітингів для розподілу гарячої та холодної води, автоматика.

«REHAU» (Німеччина) є комплексним постачальником обладнання для внутрішніх інженерних систем: опалення, водопостачання, системи безшумної каналізації та ін. Продукція відповідає найвищим вимогам якості і нормам Німеччини.

«Ostendorf» (Німеччина),поліпропіленові каналізаційні труби та фітинги.

«Carrera» (Україна), внутрипідложні, підлогові, плінтусні та настінні конвектори для опалення.

«Ecosoft» (Україна), виробник систем очищення води будь-якої складності, фільтри для води, системи пом`якшення води, зворотній осмос.

«Atlantic» (Франція)  електричні бойлери.

«Mario» (Україна) рушникосушки.

«HL» (Німеччина), сифони,трапи, душові канали для ванних кімнат.

«Kaimann»(Німеччина), теплоізоляції із спіненого синтетичного каучуку.

«Walraven»(Нідерланди), кріпильні матеріали, системи.