Доставка і оплата

Доставка та оплата

Інтернет-магазин виконує доставку будь-якого товару кур'єром або оператором експрес-доставки вантажів – «Нова пошта», «Delivery»

Вартість доставки кур'єром

Вартість доставки товару залежить від самого товару.

* Безкоштовна доставка по м. Київ, якщо ваше замовлення вище 2000 грн

Після замовлення, з Вами зв'яжеться оператор, і обговорить спосіб і вартість доставки.

Час доставки

 

Доставка виконується щодня з 8:00 до 17:00 годин.

 

Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі:

 

Якщо замовлення підтверджено менеджером Служби доставки до 12:00, товар може бути доставлений на наступний робочий день між 9:00 і 13:00 або між 13:00 і 17:00;

Якщо замовлення підтверджено менеджером Служби доставки після 12:00, товар може бути доставлений на наступний робочий день між 13:00 і 17:00;

Товари, замовлені вами в суботу та неділю, доставляються у вівторок.

 

Час доставки узгоджується з менеджером Служби доставки, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви розмістите своє замовлення. Інший час доставки, а також час доставки в населені пункти області визначається за домовленістю з клієнтом.

 

Увага! Неправильно зазначений номер телефону, неточний або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації і оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

 

Оплата

 

Оплата товарів через інтернет-магазин здійснюється тільки по передоплаті! Рахунок для оплати менеджер відправить Вам по e-mail. Також замовлений Вами товар можна оплатити в нашому магазині через касу.

 

Правила

 

У своїй діяльності ми строго керуємося законодавством України (закон «Про захист прав споживачів»).

 

При доставці вам будуть передані всі необхідні документи на покупку: товарний, касовий чеки, а також гарантійний талон. При оформленні покупки на організацію, вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити печатку вашої організації. Ціна, зазначена в переданих вам кур'єром документах, є остаточною, кур'єр не володіє правом коригування ціни. Вартість доставки виділяється в документах на купівлю окремою графою.

 

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару. При необхідності інсталяції (монтажу) купованого в нашому магазині товару вам необхідно повідомити про це нашому менеджеру. При доставці вам замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень. Якщо при отриманні товару претензій з приводу механічних пошкоджень немає, в подальшому подібні претензії не розглядаються. У разі питань, побажань і претензій звертайтеся до нас за наступними координатами:

 

 

Електронна пошта: info@ukrinstal.com.ua