Profi Club

Шановний клієнте!

UKRINSTAL Profi Club – це програма лояльності для постійних клієнтів мережі UKRINSTAL, яка дає Вам можливість отримувати додаткову винагороду за Ваші покупки.

Щоб стати Учасником програми лояльності UKRINSTAL Profi Club, достатньо приїхати в один із наших магазинів, отримати картку UKRINSTAL Profi Club та придбати якісні товари для водопостачання чи опалення. Бонуси будуть зараховані одразу після першого візиту на UKRINSTAL!

Ми пропонуємо великий вибір подарунків*, які Ви зможете переглянути та обрати у розділі каталог подарунків, зручно влаштувавшись удома за чашкою смачної кави або чаю.

Звертаємо Вашу увагу, що кількість деяких подарунків* обмежена!

Миттєві подарунки* – можна отримати безпосередньо в магазинах UKRINSTAL без попереднього замовлення, якщо подарунок* є в наявності. Подарунки* за попереднім замовленням буде доставлено на обрану Вами філію UKRINSTAL, після замовлення через цей сайт або за номером 067 505 21 77**

* Під подарунком мається на увазі придбання товару з асортименту мережі UKRINSTAL за спеціальною ціною 0,01 грн або 1 грн в залежності від обраного подарунку.
** Безкоштовний з міських та  мобільних номерів.

 

        

Щоб стати Учасником програми лояльності UKRINSTAL Profi Club, достатньо приїхати в один із наших магазинів, отримати картку UKRINSTAL Profi Club та придбати якісні товари для водопостачання та опалення.

Бонуси будуть зараховані одразу після першого візиту в будь-яку з філій UKRINSTAL!